MSHPP

Serwer Hardcore Polska


#1 2014-01-11 20:57:06

marcinek22

http://i.imgur.com/HzScqkK.pngp

Zarejestrowany: 2014-01-11
Posty: 2
Punktów :   

Podanie o pracę na stanowisku Moderator

PODANKO


                                             

Pytania są zaznaczone TAKIM
Kolorem


A odpowiedzi TAKIM


Nick: MarcinQ
Imie: Marcin
Wiek: 13lat.
Od ilu lat grasz w Minecrafta?: około 3/2lat.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie w zaradzaniu serwerów?: Tak, posiadam doswiadczenie, średnie.
Jak tak to wymien te serwery wraz z ip: Ten server już nie istnieje, byłem tam na pierwszej edycji moderatorem potem byłem budowniczym oraz na następnej projektantem. Jesli potrzebujecie informacji o tym , że bylem tam na tym stanowisku, spytajcie Legausa , taki koleś. PolarekPL Go znał.
Kontakt Skype: marcin.marcinek123
Napisz coś  o sobie: Cześć! Mam na imię Marcin i mam 13 lat 23lutego będzie 14. Lubię grać w MC, piłkę nożną i ręczną. W wolnym czasie gram w MC, lecz za dużo czasu nie posiadam.

Dlaczego ty?:   Jestem ogarniętym graczem, nie bluzgającym. Jestem miły wobec graczy oraz administracji.
Jak byłem mały, tzn. z 10lat. Miałem z bratem jednego kompa, bilismy się o to kto gra w MC, raz aż mu monitor wyrwałem... Więc wiecie . Długo w to gram. Mogę poświęcić na to 7godzin dziennie w Weekendy, oraz z 4godziny w normalne dni, wiecie nauka...


Po PiĘcIu SzKlAnKaCh ŁaDnA KaŻdA kOlEżAnKa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tm.pun.pl www.animeschool.pun.pl www.gameovertribe.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.swinka-team.pun.pl